Neden?

Bu blog sattığım şeylerin takibini yapmak ve alıcılarına daha rahat ulaşmak amacıyla açılmıştır. Öyle ki sadece denemek için bile aldığım şeyler var. Baktım ki benim epey bir alış satış trafiğim de var. O zaman bunları düzenli bir şekilde elden de çıkarmak lazım.
Yerim İstanbul. Diğer illerden alan olursa önce meblağ gönderilir, sonra cihaz. Ebay'de 47, Donanımhaberde hem bir bölüm yetkilisiyim hem de 27, Head-fi.org üstünde 10, Sahibinden.com'da 17, Gittigidiyor.com'da 15 ve Sanalpazarda da 10a yakın pozitif referansım var. O yüzden bana güvenebilirsiniz.

İletişim: sattigim@gmail.com

Ödeme Şekilleri

# EFT/HAVALE
# SANALPAZAR (kredi kartıyla 12 aya kadar vade farksız alım için)
# PTT HAVALE
# ELDEN
# PAYPAL (kredi kartı tek çekim için)

21 Aralık 2012 Cuma

iphone 4 16gb

Geçen yıl Türkiyeden alınmış Siyah iphone 4 16gb'yi benzer durumda bir Htc One X ile takas etmek veya satmak istiyorum. iphone'un garantisi 1 yıl kalmıştır. Cihazda ölü piksel / sararma yok. Arkası siyah karbonla kaplı ve korunaklı. Yan metallerde de sorun yok. Sol ve sağ alt köşelerde azıcık nokta gibi aşınma var. Sağ köşedeki plastikte bir mm kadar iz var (bir kere düşmüştü) Ekranda pek belli olmayan bir iki kılcal çizik var. Kutusu mevcuttur. veya ciddi bir kozmetik hasar yoktur, arkası karbon kaplanmıştır. JB'siz. 

Fiyat: Alacaksanız 850tl (pazarlık yok) Geçen gün Satıldı
Takas: Ancak HTC One X ile

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder