Neden?

Bu blog sattığım şeylerin takibini yapmak ve alıcılarına daha rahat ulaşmak amacıyla açılmıştır. Öyle ki sadece denemek için bile aldığım şeyler var. Baktım ki benim epey bir alış satış trafiğim de var. O zaman bunları düzenli bir şekilde elden de çıkarmak lazım.
Yerim İstanbul. Diğer illerden alan olursa önce meblağ gönderilir, sonra cihaz. Ebay'de 47, Donanımhaberde hem bir bölüm yetkilisiyim hem de 27, Head-fi.org üstünde 10, Sahibinden.com'da 17, Gittigidiyor.com'da 15 ve Sanalpazarda da 10a yakın pozitif referansım var. O yüzden bana güvenebilirsiniz.

İletişim: sattigim@gmail.com

Ödeme Şekilleri

# EFT/HAVALE
# SANALPAZAR (kredi kartıyla 12 aya kadar vade farksız alım için)
# PTT HAVALE
# ELDEN
# PAYPAL (kredi kartı tek çekim için)

7 Aralık 2012 Cuma

Chris Himself ürünü Silver Ray IEM Kablo

Yurtdışında ünlü Chris Himself http://chrishimselfaudio.blogspot.com/ yapımı Silver Ray adlı saf gümüşten Westone ( ve JHA / Ultimate Ears / Etymotic) kablosu. Denemek için alınmış, ses kalitesine yaptığı sadece ekoyla varılamayacak plasebodan öte olumlu etki ibretle görülmüştür. (daha da netleştirmesi, tizleri detaylandırması ve sahneyi genişletmesi) Bir arkadaşın yorumu: Chris in kablosunu ue triple fi ile kullanmıştım. Kulaklığa çok olumlu etkisi olmuştu. Ue triple fi ya kablo upgrade i yapmayı düşünen kaçırmasın derim. İyi satılşlar.Fiyat: 150tl 2 hafta önce Headfi'de Satıldı


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder